Koolituse liigid

Koolitus toimub vastavalt kinnitatud õppekavale kategooria “A”, “A2″ ja “A1″ juhtidele.

Õppeprotsess jaguneb alg- ja täiendõppe etappideks. Kui on soov saada “A1” ja “A2”kategooria juhtimisõigust, siis ka koolitus toimub vastavalt algtaseme õppele. “B” kategoori ja ülejäänud kategooriate korral rakendatakse täiendõpet.

Algõpe

Algõpe koosneb täismahus teooriatundidest (25 tundi kestusega 45 minutit) ja 12-st praktilisest sõidutunnist, mille kestvus samuti 45 minutit. Teooriatunnid ja sõidutunnid viiakse läbi vaheldumisi. Enne sõidutundide algust väljastatakse teile koolituskaart, kuhu sõiduõpetaja märgib teema, kuupäeva ja sõidutunni aja. Koolituskaart on ühtlasi dokument, mis kinnitab teie juhtimisõigust koolituse käigus. Kui te ei omanda kohustuslike sõidutundide käigus iseseisvat juhtimisoskust, siis on võimalik võtta täiendavaid sõidutunde. Kui mingil põhjusel ei ole teil võimalik tulla kokkulepitud sõidutundi, tuleb sellest koheselt (vähemalt üks päev varem) sõiduõpetajat teavitada.

Täiendõpe

Täiendõpe koosneb teooriatundidest (10 tundi kestusega 45 minutit) ja praktilisest sõiduõppe tundidest (10 tundi kestusega 45 minutit). Sõiduõppe tunnid planeeritakse igale õpilasele individuaalselt. Peale teooriatundide lõppu sooritab iga õpilane testi vormis motokooli liiklusteooria eksami.

Sisene internetikooli

See on kohustuslik väli

Hide See on kohustuslik väli

« Tagasi galeriisse