E-õpe

Elektrooniline õpe ehk lühidalt e-õpe on kaasaegne ja mugav viis omandada uusi teadmisi. Autokooli e-õpe all mõeldakse iseseisvat vastava kategooria teooriakursuse läbimist.

Kuidas toimub e-õpe?

Kõigepealt tuleb registreerida ennast soovitud kursusele (A, A2 ja A1 kategooria, vene, eesti või inglise õppekeel). Seejärel Teile väljastatakse kasutajanimi ja parool mille abil saate siseneda meie e-õpe keskkonda, kus leiate kõik vajalikud õppematerjalid, täiendavat kirjandust, liikluseeskirjade testid, õppevideod jms.

Kursus eeldab iseseisvat tööd õppematerjalidega ning testide lahendamist. Iga teema kohta tuleb e-õpe keskkonnas teha arvestus.

Kui kõik arvestused on tehtud positiivsele hindele, siis tuleb sooritada 30 teooriaküsimusest koosnev eksam, mis hõlmab kõiki õpitud teemasid. Eksam toimub autokooli ruumides aadressil Pärnu mnt. 323 ning selleks tuleb ennast eelnevalt registreerida kas telefoni 5342 7294 teel või e-posti info@gestani.ee vahendusel.

Kõik autokooli õpilased on oodatud iganädalastele tasuta konsultatsioonidele. Konsultatsioonid toimuvad kolmapäeviti kella 17.00-st 19.00-ni autokooli ruumides aadressil Pärnu mnt. 323. Meil on alati rõõm Teid näha ja vastata Teie küsimustele!

Kui kaua kestab e-õpe?

A1 kategooria kursuse minimaalseks kestuseks on 6 nädalat, teiste kategooriate A2 või A kursused kestavad 4 nädalat.

Praktilised harjutused
Praktilised harjutused toimuvad paralleelselt teooria õppimisega. Harjutustundidesse registreerimiseks tuleb helistada autokooli numbrile 5342 7294 või saata kiri e-posti aadressile info@gestani.ee või võtta ühendust oma instruktoriga. Harjutused lõppevad autokooli sõidueksamiga. Soovi korral saate alati võtta lisa sõidutunde.

Kellele sobib e-õpe?

E-õpe sobib eelkõige neile, kes mingil põhjusel (näiteks tihe töögraafik või õppimine ülikoolis) ei saa võtta osa tavapärastest loengutest. Selline õppeviis sobib ka neile, kellel on õpingud kunagi pooleli jäänud ehk on olemas teatud teadmiste baas. Kõigile teistele soovitame käia tavapärastel kursustel, kuna materjali omandamine õppeklassis kogenud õppejõu juhendamisel toimub kiiremini ja edukamalt.

Sisene internetikooli

See on kohustuslik väli

Hide See on kohustuslik väli

« Tagasi galeriisse