• darkblurbg
  Õpi mootorratast juhtima
 • darkblurbg
  Täienda oma teadmisi ja oskusi
 • darkblurbg
  Naudi reisimist
 • darkblurbg
  Järgi oma unistusele

KURSUSTELE REGISTREERIMINE

    Sisestage number: 4409

Lähimad kursused

Uued kursused tulevad järgmisel kevadel!

Firmast

Motokool Gestani (reg. nr. 11242404) loodi 2006. aastal. Kool omab Teadus- ja Haridusministeeriumi poolt väljastatud koolitusluba number 5552HTM. Gestani OÜ on Liikluskoolitajate Liidu liige.

Missioon

Gestani motokool on üks juhtivaid pealinna autokoole. Oleme spetsialiseerunud A, A2 ning A1 kategooria algajate sõidukijuhtide ettevalmistamisel ja kogenud professionaalide oskuste arendamisel. Õppetöö toimub kolmes keeles ja põhineb parimal kaasaegsel metoodikal. Toimime hästi organiseeritud ja aastatega kokku sulanud meeskonnana.

Õppetöö toimub eesti, vene ja inglise keeles. Autokooli instruktorid omavad suurt kogemust autojuhtide koolitamise alal. Teooria tunnid toimuvad kaasaegses ja hästi varustatud õppeklassis. Sõidutundides on Teie kasutuses uued, praktilised ja mugavad sõiduautod nii manuaal, kui ka automaat käigukastiga.

Anname endast parima, et pakkuda Teile alati kõrgel tasemel koolitust!

Lähimalt

Meie teenused

A-kategooria

Mootorrataste kursused algajatele. A-kategooria juhilubade kättesaamisel on vanusepiirang 24 a., A2-alamkategooria on 18 a. ja A1-alamkategooria on 16 a.

Lähimalt

Lisakoolitus

Osa võivad võtta kõik, kel soov õppida ning kogeda midagi uut ja põnevat. Põhiidee – mootorratta juhtimisoskuste arendamine erinevates olukordades.

Lähimalt

MEIE KOGEMUS

4

Mootorrattast

550

Edukalt sooritatud eksamit

10

Õpetamise tööstaaž

Miks just meie?

Üks meie olulisemaid prioriteete on professionaalne ja personaalne lähenemine igale õpilasele, et saavutada parimaid tulemusi.

Autokooli on edukalt lõpetanud üle 550 õpilase, kes on teinud ära eksamid Autoregistrikeskuses ning saanud soovitud kategooria juhtimisõiguse.

Õppejõududeks on kõrgharidusega, suurt mootorratturite ettevalmistamise ja õpetamise kogemust omavad inimesed. Parimate tulemuste saavutamiseks käivad õppejõud iga aasta erinevatel motokoolitustel ja kvalifikatsiooni kursustel.

Kuidas meid leida

Sisene internetikooli

See on kohustuslik väli

Hide See on kohustuslik väli

« Tagasi galeriisse